Firma Elsyst Engineering vyvíjí a vyrábí zakázkové průmyslové řídicí systémy a jejich komponenty. Základem je průmyslový informační systém VREOS umožňující optimalizaci výrobních, balicích, skladových a odpisových procesů. Systémy usnadňují řízení, monitoring a vyhodnocování efektivity jednotlivých pracovišť, linek a provozů, včetně online zobrazování průběžného stavu výroby na velkoplošných obrazovkách. Zajišťují také traceabilitu výroby až do jednotlivých výrobků a výrobních operací, což usnadňuje zpětné dohledání parametrů, časového průběhu výroby, operací prováděných jednotlivými pracovníky a jejich výsledků. Sběr všech potřebných dat, která se ukládají do databází na serverech, zajišťují skenery čárových kódů, PLC s dotykovými displeji, a také jednoúčelové automatizované měřicí a kontrolní přípravky nebo stanoviště.

Systém VREOS pro MES

VREOS je výrobní informační systém spadající do kategorie systémů MES. Spolupracuje přímo s technologickými zařízeními ve výrobě, umožňuje výrobu sledovat, plánovat a kontrolovat. Získané informace dovede odvádět do informačního systému a patřičně je prezentovat.

Systém VREOS pro MES

Průmyslové značení

V průběhu výroby je důležité mít informace o pohybu materiálu, komponent, sestav a jednotlivých výrobků. Tohoto lze dosáhnout jen za pomocí kvalitního, zřetelného a snadno čitelného značení. Firma Elsyst Engineering Vám s tímto problémem může pomoci.

Průmyslové značení

Jednoúčelové stroje

Oddělení zakázkové výroby firmy Elsyst Engineering se zabývá návrhem, malosériovou výrobou a instalací jednoúčelových strojů podle potřeb zákazníka. Zařízení dokážeme vyrobit na míru podle potřeb a požadavků a následně se postaráme i o instalaci.

Jednoúčelové stroje

Kamerové systémy

Firma Elsyst Engineering vyvinula několik systémů využívajících různé typy kamer pro optické určování typů výrobků, například pro rozlišování typů trubek, určování typů automobilových chladičů nebo výměníků.

Kamerové systémy

Optické rozpoznávání

Firma Elsyst Engineering navrhla a realizovala podle požadavků několik typů optických systémů pro automatické vyhodnocování tvarů nebo rozměrů složitých dílů. Jsme schopni detekovat odchylky plochých i 3D předmětů.

Optické rozpoznávání

Robotická pracoviště

Firma Elsyst Engineering vyvinula hardware a software pro několik pracovišť využívajících průmyslové roboty pro manipulaci s polotovary či různými výrobky. Využíváme v nich strojního vidění a rozpoznávání tvarů konstrukce.

Robotická pracoviště
Zpět na Hlavní stránku Máte dotaz? Rádi byste se nás na něco zeptali, neváhejte nás kontaktovat