Základní údaje o firmě

Firma Elsyst Engineering působí v oboru programování grafických a databázových aplikací více než 20 let. Soukromá firma sídlící ve Vyškově byla založena roku 1991. V současnosti v ní pracuje víc než 50 stálých zaměstnanců, z nichž 28 má vysokoškolské vzdělání. V případě potřeby a pro rozsáhlé projekty využívá i tým externích odborníků.

Firma Elsyst Engineering byla v prvopočátku zaměřena jednooborově na elektronické systémy, odtud plyne i její název. Zaměření firmy se rozšiřovalo o další oblasti v souladu s měnícími se potřebami zákazníků i se změnami v tržním segmentu tohoto rychle se vyvíjejícího technického odvětví. Výsledkem je komplexní nabídka služeb, která dokáže uspokojit i náročné požadavky státních institucí a jiných zákazníků.

Firma Elsyst Engineering má bohaté zkušenosti v oblasti digitalizace dokumentů a písemností, dále s efektivními řešeními problematiky firemní administrativy a v neposlední řadě také s optimálními řešeními v oboru řízení a kontroly výrobních procesů. Mezi hlavní cíle firmy patří kvalitně odvedená práce a spokojenost zákazníků, kteří jsou vždy na prvním místě.

Firma Elsyst Engineering se může pyšnit spoluprací se špičkovými odborníky v oblasti akustiky, optiky a elektroniky, což přispělo k rozvoji jejích specializovaných systémů na bázi akustických, infračervených a optických polí vyvíjených pro Armádu České republiky. Výsledkem udržování jednotné platformy námi vyvíjených systémů a aplikací je to, že ani žádné z dříve rozvíjených činností nezaznamenaly stagnaci.

Naplnění cíle poskytovat našim zákazníkům komplexní služby v oblasti zpracování dat vedlo k nutnosti vybudovat další pracoviště, která by tyto činnosti zabezpečovala. V roce 2002 byla vytvořena samostatná oddělení digitalizace, mikroelektroniky, průmyslových systémů, vývoje softwarových aplikací, dále pak překladatelské oddělení a také obchodní a ekonomické oddělení. Naše produkty a služby jsou na trhu IT a služeb známy pod názvy DokumentServis, VREOS, Sirius, Vega, PhotoImage Digital, Elmap, ELMER, E-Archiv, Atlas, Samson a dalšími.

Zpět na Hlavní stránku Máte dotaz? Rádi byste se nás na něco zeptali, neváhejte nás kontaktovat